Košice Modernism: Striking AuthentiCity


This study focuses on the era of interwar modernism in Košice - in arts and architecture.
Одеса – місто конструктивізму?

Що відбувалося в міжвоєнній архітектурі Одеси? Зрозуміло, що у такому культурному, найбільшому на ті часи українському місті має бути авангардна архітектура 20-30-х минулого століття. Але чому про це не говорять? Це, дійсно, феномен.
Як одесит подарував Бразилії першу модерністську будівлю

В Сан-Паулу є іконічна будівля, яку вважають початком модерністського періоду в історії бразильської архітектури. ЇЇ автор – Грегорі Варшавчик, родом з Одеси.
Тімішоара: «Освітлюй місто через себе»

Під цим гаслом у 2023 р. Тімішоара святкувала титул Європейської столиці культури. Це був надзвичайно насичений подіями період, коли місто успішно довело свою спроможність бути взірцем культурного різноманіття для усієї країни.
The Architecture of Optimism through the Lens of Arts

Kaunas: a Unique Page in the Global Modernism History

«Білозерський кейс»: вражаючий музейний апгрейд

Вже декілька місяців я спостерігаю за перебігом концептуального і фізичного апгрейду Білозерського музею. І те, що там робить команда проєкту «Конкурентоспроможна громада – конкурентоспроможний музей!», пересічною подією назвати важко.
Геническ и Арабатка: наследие как триггер туризма

Для нас, исследователей локальной истории, культурного наследия и урбанистики, Геническ и Арабатская Стрелка – часть давнего проекта в постоянном развитии и личная симпатия. Каждое новое путешествие превращается в глубокое погружение в контекст.
LYRICAL GRAVITY: погляд на взаємодію із музичною поп-культурою крізь віртуальну реальність

У 2020-2021 роках українсько-німецька команда митців, перформерів, кураторів та професіоналів сфери діджиталу розробили мультидисциплінарний перформанс у віртуальній реальності LYRICAL GRAVITY.
«Древовидная архитектура». Конкурсный архитектурный проект развития Большой Оси Парижа

Дома, похожие на деревья. Их описывали фантасты сто лет назад. Деревья-обманки для снайперов изготавливали уже в период Первой мировой войны. Все с детства помнят дом в стволе дерева, в котором жил Виннипух, и наверняка мечтали пожить в таком же.
Sender unknown: як театр йде в онлайн

В Херсоні пройшла прем’єра онлайн-вистави з елементами прямого фізичного контакту, де в якості акторів виступили самі глядачі. Хоча "місто Херсон", як і будь-яке інше місце, у випадку "Sender unknown" – місце дії відносне.
«Впустіть кіно додому»: ОМКФ 2020 відбудеться 25 вересня – 3 жовтня в онлайн-форматі

Через пандемію та пов'язані з нею обмеження 11-й ОМКФ відбуватиметься вперше за свою історію в онлайн-форматі. Так, ми сумуємо за звичним переглядом у кінозалах, але організатори ОМКФ роблять все можливе, аби ми змогли відчути фестивальну атмосферу,
"Сердце Украины": бренды Кременчуга, или как за три дня "вскрыть" город

В Кременчуге прошла «Майстерня міста» (ГО "Культурный диалог"). Задача для херсонской команды была исследовать город и выделить брендовые объекты. Времени – три дня.


Любишь соус? Делись!

 

Нам нравится этот Соус